11 Mayıs 2014 Pazar

Duvardaki YazıGeçenlerde şeyi düşündüm, eskiden duvar yazıları vardı ya ne güzeldi onlar. Ama edebi ve esprili olanlar.

Usta bir yazar şöyle demiş:

"Senin denizden çıkışını sık sık düşünmüşümdür."

Böyle.

Not: Daha önce görmediği, (gördüyse de fotoğrafını gördüğü, gördüyse de denizden çıkışını görmediği) birinin denizden çıkışını düşünmek, erkeklere has mıdır bilemedim. Hiçbir kadının da bunu düşündüğünü duymadım.

No-not: Baştaki cümleyi de biri duvara yazsa diye kurdum.

9 yorum:

 1. düşünmedim desem yalan olur, ben düşünmüştüm.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir kadın, bir kadındır =) Bir de buraya hemen herkes yazıyormuş, ben de düşündüm diye hahah

   Sil
 2. Evet yazılarınıza ihtiyaç duymaya başladım yine.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu da oldukça hoş yorum, gördüğümden beri ne cevap vereyim diye düşünüyorum, bulamadım da. Beğenmenize sevindim yazdıklarımı. Asıl öykü yazıyorum, bloga değil ama. Böyle işte.

   Not: Bir şey yazayım diyorum bloga, oturuyorum, bazı şeylerden deli gibi bahsetmek isteye isteye oturuyorum ama herhangi bir şey yazamıyorum. Tuhaf.

   Sil
  2. Bir mektuplaşmada şöyle geçiyor'"Sadece hasret ve muhabbetle'.Evet tam da böyle bekleyeceğim kelimelerinizi.

   Sil
  3. Sizle de mi mektuplaşmışız yoksa başka birinden mi alıntı bu. Tanıdığım biri misiniz çıkaramadım. Teşekkür ederim bu arada gerçekten utandım ve onurlandım.

   Sil
  4. Adını hatırlayamadığım bir kitaptaki mektuplaşmalardan alıntıydı. Burdaki kelimeleriniz kadar tanıyorum sizi.

   Sil
  5. Yok böyle olması daha güzel zaten, pekâlâ; size şöyle söyleyeyim ben öykü yazıyorum. Bazı dergilerde çıktı bunlar. Blogda yok. Şu anda da, -daha biraz önce- bitirdiğim bir öykü var. Aslında bitmedi ama taslağın taslağının taslağının taslağı gibi bir şey bitti. Çok az üzerinde değişikliğe gidilecektir demek bu da. 1 haftaya hazır. Böyle. Bloga yazmamamın temel sebebi bu. Sırf sizin için bile olsa daha fazla zaman ayırmaya çalışacağım. Eğer sormak istediğiniz bir şey olursa amaveucnokta@outlook.com'a yazabilirsiniz. Selamlar.

   Sil
 3. Şaşırdım bir an, evet kimsenin denizden çıkışını düşünmedim. Ama nasıl uyuduklarını çok düşünürüm tanıdığım, tanımadığım insanların, bir de çocukluk hallerini. Bu ikisini mutlaka bir merak ederim, şimdi bunlara bir de denizden çıkışlar eklendi.

  YanıtlaSil