25 Nisan 2010 Pazar

İyi Ki Doğdun Al !


Bir önceki posta "Say hello to my little friend"li video'yu koymamın nedeni burada gizli.

Eveet bildiniz; bugün adamımın doğum günü. 70 oldu be, tam 70. Söylemesi bile korkunç. Ama bu adam 70 ise 'bizim 70'lik dedelerimiz ne?' onu tam çözemiyorum işte(ki benim dedelerim öldü ya neyse.)

Bir zamanlar beni esiri altına almış bu adam için ne yazsam az geliyor. O yüzden kolay yolu seçip pek bir şey yazmıyorum onun hakkında. (Zaten gelecek programı hakkında yazdım yazacağımı hıh hıh.)

"You Don't Know Jack"te dün gösterime girdi ABD'de; yani Al'in doğum gününden bir gün önce. Bakalım biz ne zaman seyredebileceğiz. Yıllar sonra Pacino'nun en iyi performanslarından biri diyolla(diyorlar.) Göreceğiz.

-Buradan beni duyması çok zor ama eminim hissediyordur-

"Şişt Al ! Olm çok sigara içiyorsun haa, onu azalt bi kere. Yemin ederim sen bir Bob iki. Neyse bu lafımı sallamayacağını bildiğim için geçiyorum.

En az bir 10 sene daha yaşa da şu projelerini bitir. Ve bana söz verdiğin ikinci Oscar'ı da al gel(taktı oscara.) Her imdb'ye bakışımda "in development" yazısı görmekten gına geldi 2 senedir. 'Acaba bitiremeden ölür mü bu projeleri?!.' demekten de imanım gevredi. Elaleme rezil oldum lan senin yüzünden!! Ümit verip verip bu çalışmaların bitmediğini görünce. 'Ne oldu lan senin adam diyor "De Niro"cular(ki De Niro'yu da ayrı severiz.) Yeter ama hee!! Bitir şunları!

İyi yaşa Al.

AFI
'de sen ödül alırken Sean Connery abim konuşma yaptı duydun mu? Adam 'Al ile aynı filmde rol alamamak benim kayıbım' gibisinden bir şeyler dedi. Sende bu jestlere karşılık; sana oyun getiren senaristlere: 'Sean oynamazsa ben de yokum' filan de, tribini yap. Nazın geçer. Robin Williams 'a da selam söyle. Michelle Pfeiffer 'da seni cidden seviyormuş gençken. Sen her ne kadar kızın oyunculuğunu beğenmeyip, Scarface'de onunla oynamak istememişsen de(sanki sen duymadın ya neyse.)

O kokulu filmde dans ettiğin kız ise fena laflar söyledi o gece seksi seksi. Utandırdı filan seni; ama ben olsam bende unutamazdım o dansı. Andy Garcialar(Herkes seni seviyorum diyebilir ama şunu sadece benim söyleyebilmemden onur duyuyorum: Seni seviyorum Michael Amca),

Samuel l. Jacksonlar (Ben Sea of Love'da Al ile oynadım ufak bir rolde oynadım. Adım bile 'Black Guy' olarak geçiyordu ama bu benim için dünyadaki diğer her şeyden daha değerli idi),

Adrien Brodyler, Oliver Stonelar
mı gelmedi o güne. Say say bitmez. Ki o günden bugüne belki 3 sene geçti ama hatırlatmakta yarar var sana saygı duyan isimleri(duygusal anlar.)

Lafın lafı açmasını istemiyorum çünkü kendimi durduramayacağımı biliyorum. Hadi şimdilik kaçıyorum kanka. Kendine iyi bak. Son olarak "Dali" olmanı hala meraklar içersinde bekliyoruz.

Seni seviyorum Al!

Not: Beyaz saç yakışmış.

Sean Penn'in konuşması, Al'in ödülü alışı ve konuşması... Ve bol bol alkış ile bitirelim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder